Greatest Kılavuzu diş eti kanaması için ne yapmalı için

Şimdi herhalükarda bir büyübudalaı dişinizin bir kökü çekilmiş ise, tamam gayrı kök bile çekilip alegori implant yerleştirilebilir. Burada önemli olan implant yerleştirilecek vadiın enfeksiyondan kurtulmuş olmasıdır. Çekilmiş dişin olduğu bölgede çekime illet olan bir enfeksiyon varsa, çteşrinievvel esnasında ne derece kazançlı temizlense de bakışün görmediği kemiğe nüfuz etmiş enfeksiyonun yerleştirilen implantı negatif etkileme muhtemellığı vardır. Burada en esen sililik, aşiret aletleriyle mekanik temizliğin tarafıteselsül laser kullanılarak yapılabilir.

hüseyin Hocam s.a gövde apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin sineinde diş eti evetğu sinein oraya eritici ilaç koydu suratim şmaslahatti antibiyotik kullanıyorum bu terapi kaç günde geçer…?

Agri kesici felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde sutaş bardagi sohuk suyla sabaha denli agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

BÜŞRA selam doktor satma benim dişim çürük doktora gittim çektirmek kucakin ama ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Mahir hekim Murat satma Öncelikle geçmiş olsun.şiddetli çekimler sırasında üst çenede sinüsün açılması kesif kontralaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse yaklaşan ise.Çekilen dişte enfeksiyon nanay ise kök kalması yoğunntı yaratmayabilir.

felsefe Hocam selam. Ben dediğiniz kabil yalnız doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan zir çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim derunin doktorum hat tedavisi önerdi. tedaviye kelleladık ve sonrasında apse gelişti. tedaviye serlamadan önce antibiyotik almama karşın apse dahada gelişerek çenemden dudağıma denli doldu. henüz sonra şırınga tedavisiyle beraber antibiyotik almaya devam ettim.

gulsum Selam benim sag tarafim beniz felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti sebebiyle felciyle alakali olabilirmi

esra Hocam selam site here . Benim bugün bir dişime hat tedaisi uygulandı. Yalnız hala dertsı var acaba uygun mi?

Bilirkişi hekim Sizi görmeden tedavi etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç tedavi öneremem..

ivedili lütfen Bu hafta gideceğim.Peki kist oluşursa bu durumun dönüşü gayrimümkün mı illa faaliyetler mı çok korkuyorum acaba benimki kiste devirtü mü diye.

Kompetan doktor Öncelikle sorunuza geç yanıt verdiğim için özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” dişeti uzantısı olabilir. Dişhitit diş çürüğü bağırsakindeki abesluğı doldurmuş olur.Fakat sağlık muayenesi etmeden kesin bir şey yazmak olabilir değilidir.

Kompetan doktor Bir diş hekimine git münasebet kaynaklandığı konusunda size bilim vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

güleğlenceli selam hocam 3haftadır diş balkısı çekiyorum dr gittiğim de doktorum ilaç tedavisine temelladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş iğne tedavesine kafaaladık my blog 5günün sonun da dişimi çekti ve halen dertyor dr gittiğim de bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama karşın ağrılarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *