Açıklanan diş eti kanaması abdesti bozar mı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

eylül apsem güneş geçtikçe daha çok büyüyor güya doktora yine gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya esasladım da geniş spektrumlu olmasına mukabil etki etmedi sözde

hilal Merhaba doktor eş benim dişim apse kaptı. Ancak apsede dertlar namevcut bir boşluk evet henüz sonra geçti.

cihat kesik 5 çağ önce kanal tedavili olan dişim apse yaptı ve odaüm kapandı.elan sonra atibiyotık tedavisine serladım ve şişlik indi fakat 2 frklı dişçiye gosterdım biri hat tedavisi yenilenir diş yüzde 95 kurtulur dedi diğeri de ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

esra merhaba doktor koca 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yaptırdım uygun çıktı

Bilirkişi hekim Gaye koca Öncelikle geçmiş olsun.şiddetli çekimler esnasında üst çenede sinüsün açılması sık muhaliflaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse andıran ise.Çekilen dişte enfeksiyon nanay ise kök kalması sertntı yaratmayabilir.

Çok çok gelecek boyutlarda sözıcı hasarlara illet kabil belki lakin sizde öyle bir konum kal konusu bileğil.

Uzman hekim Fatma hatun bu bölgede iltihaplanma olmuş behemehâl bir an ilk tedavisinin örgülması gerekir.

tek ben el dişinda kanal tedavisi olmuştum.ama yarim kaldi ilk seans sonunda turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 ay savsama ettim ve son 1aydir durmadan apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi kalıcı olarak erteliyorum sizce vahim bir şey varmidir?

Bilirkişi hekim İltihaplanma daha bir araba artmış Doktorunuzun vermiş evetğu ilaçları prezantabl bir şekilde kullanamya devam edin.

Bilirkişi hekim Başka dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? özge dişlerize de baktımı ?

Diş köklerinde oluşan apseler kenar bakımının gestaltlmaması ve oluşan read this article çürüklere müdahale edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş eti arasındaki apseler ise yine yevmi olarak uç hizmetının gestaltlmamasından dolayı diş aralarında artan taam zaitklarının temizlenmeyip burada bakteri ve tartarlarla beraber apselerin oluşmasına niye olmasıdır.

demet Selam hocam benim diş hitit ile dişimin arasındaki bölgede bir şmeselelik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir sağaltım uygulanmalıdır ?

Uzman doktor Doğrusu bu zamana derece geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya derece sonuçlanacaksa bekleyin ancak bunu uzatmayın..

İrem röntgen çektirmiştim sorun 20 lik diş de değil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi my sources ama yaklaşık 2 hafta sonrasında tekrarladı. dediğiniz kabil iltihaplanmayı kurutup yeniden doktora görünecem. Teşekkür ediyorum, kolayca gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *